• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Marszałek rekomenduje

25 września 2007
Koalicję "prawicowo - centrową" uznaje były marszałek Sejmu Marek Jurek za taką, która daje gwarancję dobrego rządzenia krajem po wyborach parlamentarnych. Lider Prawicy Rzeczypospolitej rekomendował w Radomiu kandydatkę do Senatu. Lucyna Wiśniewska kandyduje do Senatu

W koalicji powyborczej Marek Jurek widziałby swoją partię - Prawicę Rzeczypospolitej oraz PiS i PSL. Jego zdaniem Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska nie są w stanie pracować razem. - W tej chwili trwa tylko wojna liderów - mówił do sympatyków ugrupowania na spotkaniu w "Łaźni". - PiS pogubił się w rządzeniu i wdał się w konflikty polityczne.

Były marszałek Sejmu zarejestrował w PKW "Komitet Wyborczy Prawicy Marka Jurka". Sam startuje do Senatu z okręgu piotrkowko-skierniewickiego, z radomskiego zaś - była posłanka Lucyna Wiśniewska. - Te sąsiadujące ze sobą okręgi są w stanie nawiązać współpracę, choćby w sprawie budowy dróg S-8 i S-12 - przekonywał Jurek. Dodał, że PR jest na razie za małą partią, by obsadzić wszystkie miejsca na liście kandydatów do Sejmu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *