• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Nabór statystów do serialu „Stulecie winnych” odbędzie się w Radomiu

8 października 2019

Radomianie zainteresowani statystowaniem w serialu „Stulcie winnych” nie będą usieli jechać do innych miejscowości na przesłuchania. Nabór zostanie zorganizowany w Radomiu, w sobotę, 12 października, w godz. 12 – 18 w Stowarzyszeniu Karuzela przy ul. Starokrakowskiej 135.

 
Kadr z planu "Stulecia winnych" (fot. Facebook/Stulecie Winnych TVP)

Kadr z planu "Stulecia winnych" (fot. Facebook/Stulecie Winnych TVP)

  Jak już pisaliśmy, sceny do serialu „Stulecie winnych” będą w drugiej połowie października kręcone w Radomiu. Producenci poszukują chętnych osób w rożnym wieku „o naturalnej urodzie” do wzięcia udziału w nagraniach. Filmowcy oczekują na osoby w wieku 16-80 lat. Wymagany jest odpowiedni, klasyczny wygląd z lat wojennych:panie – włosy minimum za brodę, naturalny kolor lub ufarbowane na naturalny, naturalne paznokcie, rzęsy, brwi, brak widocznych kolczyków i tatuaży; panowie – włosy niewygolone na jeżyka, bez wygolonych boków, przynajmniej na kilka centymetrów długości, bez brody, brak widocznych kolczyków i tatuaży. Zgłoszenia zawierające: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki należy  kierować na adres stuleciewinnych@sceneria.com.pl z tytułem Radom. Statyści zarobią 70 zł za dzień zdjęciowy.
Tags

Jedna odpowiedź do “Nabór statystów do serialu „Stulecie winnych” odbędzie się w Radomiu”

  1. Dzień Dobra mam 33 lat a mąż 37 bardzo byśmy chcieli spróbować wystąpić w filmie stulecie winnych mam długie włosy i spełniam wszystkie warunki do zakwalifikowania się do serialu jako statystka mój mąż również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *