• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Naukowo o lotnictwie

22 sierpnia 2013

Tuż przed Air Show Dowództwo Sił Powietrznych wraz z Urzędem Miasta w Radomiu i Radomską Radą Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT organizują konferencję naukowo-techniczną pn. „Bezpieczeństwo i niezawodność w lotnictwie oraz rozwój lotnictwa w regionach”.

  

Konferencja odbędzie się na Wydziale Ekonomicznym UTHKonferencja odbędzie się w piątek i sobotę (23-24 bm.) na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego przy ul. Chrobrego 31.

- Celem spotkania środowisk zarówno wojskowych i cywilnych jest wymiana poglądów i doświadczeń oraz zapoznanie uczestników m. in. z nadzorem nad systemami zarządzania bezpieczeństwem w lotnictwie, aspektami niezawodności w zarządzaniu portem lotniczym, obszarami zagrożeń w lotnictwie cywilnym, planami przestrzennego zagospodarowania miast i gmin w rejonie lotnisk oraz kreowaniem, oceną i promocją rynku przewozów lotniczych – prognozowaniem i marketingiem - wyjaśnia rzecznik Air Show ppłk Artur Goławski.

 
W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Dowództwa Sił Powietrznych, Polskiej Akademii Nauk, Naczelnej Organizacji Technicznej, Instytutu Lotnictwa, Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, Szkoły Głównej Handlowej, Politechniki Warszawskiej, Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych, Aeroklubu Polskiego oraz Urzędu Miejskiego w Radomiu.

 

(kat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *