„Niedziela w Rynku”, czyli powrót do dziecięcego świata rodziców

15 lipca 2022

W niedzielę, 17 lipca na radomskim Rynku Resursa Obywatelska rozpocznie cykl cotygodniowych atrakcji organizowanych dla całych rodzin. – Przez pięć kolejnych wakacyjnych niedziel będziemy powracać do wesołych czasów dziecięcego świata, w którym największymi atrakcjami było wspólne wymyślanie zabaw, gry w zbijaka, berka, klasę czy kapsle – zapowiadają organizatorzy.

 

 

"Niedziela w Rynku" pomoże też dorosłym powrócić do czasów dziecięcego świata, a maluchom pokazać jak ich rodzice i dziadkowie w ciekawy sposób spędzali wakacyjny czas w mieście. Nie zabraknie małej sceny wyposażonej w sprzęt sceniczny, na której mali artyści będą mogli zaprezentować swoje talenty, konkursów z nagrodami, zabaw prowadzonych przez animatorów, wspólnego grania w bierki, twistera oraz gumę. Wszyscy chętni będą mogli poskakać na skakance, ułożyć puzzle oraz wypróbować swoją pamięć grając w memory.

Główną atrakcją najbliższej niedzieli będą Parkatoniki, czyli mobilne skrzynki teatralne.
Parkatoniki w swoim kształcie i konstrukcji przypominają stary skrzynkowy aparat fotograficzny na statywie, który służy prezentacji minispektakli teatralnych, wzbogaconych muzyką klasyczną.
Widz zakłada słuchawki i przez specjalny otwór „podgląda" odgrywaną, specjalnie dla niego miniaturę teatralną.

Resursa zapraszamy w każdą niedzielę od 17 lipca do 14 sierpnia w godz. 14 - 19.Wszystkie atrakcje w ramach imprezy są bezpłatne.

 

Tags