Nocna robota policji

10 grudnia 2007
Cztery osoby zatrzymane, sto wylegitymowanych. To efekt nocnej, weekendowej pracy policjantów z sekcji kryminalnej KMP i drugiego komisariatu oraz wywiadowców z sekcji patrolowo-interwencyjnej. Policjanci pracowali w nocy


- Akacja miała na celu przeciwdziałanie m.in. kradzieżom rozbójniczym. Funkcjonariusze wylegitymowali ponad 100 osób, cztery zatrzymali, sprawdzali też w bazach danych samochody – informuje rzecznik radomskiej policji Rafał Jeżak.

W piątkową noc przy ul.Sadkowskiej policjanci zatrzymali 35-latka, który posiadał woreczek foliowy z zapięciem strunowym, a w nim susz roślinny, przy ul. Kwiatkowskiego - 27-latka, u którego podczas przeszukania ujawnili 14 woreczków foliowych z zapięciem strunowym z amfetaminą. - Z kolei w sobotę przy ul. Katowickiej zatrzymano mężczyznę, który posiadał zawinięty w papier susz roślinny, a w piwnicy bloku przy ul. Anielewicza zatrzymany został mężczyzna, który miał telefon komórkowy pochodzący z rozboju na terenie Warszawy – wylicza rzecznik. - Tego ostatniego po przesłuchaniu zwolniono do domu, podobnie jak dwóch kolejnych mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty. Natomiast 27-latek został tymczasowo aresztowany.

Fot. KMP w Radomiu