• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Ostatnie dni zgłoszeń do udziału w warsztatach filmowych Kameralnego Lata

17 czerwca 2019

20 czerwca 2019 r. upływa termin zgłoszeń do udziału w Międzynarodowych Warsztatach Filmowych podczas tegorocznej edycji Kameralnego Lata.

Kameralne Lato 11. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe

zdjęcie archiwalne

– Zainteresowani udziałem w warsztatach powinni dostarczyć organizatorowi formularz zgłoszeniowy zawierający pomysł na scenariusz reklamy o tematyce społecznej. Uczestnicy mają do wyboru jeden z palących problemów współczesnego świata, takich jak m.in. zagrożenia wynikające ze spożywania alkoholu i zażywania substancji psychoaktywnych, bezpieczeństwo na drodze, przemoc w rodzinie, agresja i przemoc rówieśnicza oraz cyber-zagrożenia i uzależnienia cyfrowe- przypomina Justyna Durmaj, rzecznik prasowy festiwalu.

Jak zapewnia, warsztaty Kameralnego Lata są unikalną okazją do współpracy ze specjalistami z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, którzy udzielą uczestnikom wsparcia logistycznego i merytorycznego. Z kolei eksperci branży filmowej przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy produkcji filmu – od pomysłu do premiery.

– Efekty tygodniowej, w pełni profesjonalnej produkcji, są zazwyczaj zaskakujące a organizator dokłada wszelkich starań, by zagwarantować wysokiej klasy opiekę artystyczną oraz najlepszy sprzęt, który zapewnia partner technologiczny CANON- dodaje rzeczniczka.

Warsztaty filmowe odbędą się w dniach 7-14 lipca. Przeznaczone są dla osób w wieku 18-30 lat, zainteresowanych zdobywaniem doświadczeń w branży filmowej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i częściowe wyżywienie. Z uwagi na udział gości z Francji, Włoch i Niemiec, większość zajęć warsztatowych będzie prowadzona w języku angielskim.

Zajęcia będą realizowane m.in. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu i w wybranych obiektach festiwalowych.

Aby wziąć udział w warsztatach Kameralnego Lata należy zapoznać się z regulaminem  https://kameralnelato.pl/download/kameralne_lato_2019_regulamin_warsztaty.pdf

oraz wysłać do organizatora wypełniony formularz zgłoszeniowy

https://kameralnelato.pl/formularz-warsztaty-2019.

Termin zgłoszeń udziału w warsztatach filmowych upływa 20 czerwca 2019 r.

kat

Tags

Dodaj komentarz