• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Otwierają odcinek ulicy 25 Czerwca. Objazdy dla autobusów nadal obowiązują

4 września 2020

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zakończeniem części prac wodociągowych od dzisiaj, 4 września od około godz.15 zostanie otwarty odcinek ulicy 25 Czerwca od ronda Mikołajczyka do ulicy Waryńskiego.

   

Wymieniony fragment ulicy 25 Czerwca będzie otwarty dla ruchu kołowego w obydwu kierunkach, co umożliwi przejazd pomiędzy ulicą Waryńskiego a rondem Mikołajczyka (potem będzie można pojechać na północ Radomia przez trasę N-S).

Roboty Wodociągów Miejskich wciąż są prowadzone na odcinku ulicy 25 Czerwca od Waryńskiego do Sienkiewicza. - Jest on zamknięty dla ruchu kołowego, oprócz pojazdów budowy oraz warunkowego dojazdu do posesji przy tej części ulicy 25 Czerwca i przy ulicy Zacisze. Oznakowane objazdy przebiegają w obu kierunkach przez ulice Sienkiewicza, Mickiewicza i Traugutta (będzie można pojechać także przez ulicę Waryńskiego do 25 Czerwca). Na całej ulicy Wyszyńskiego obowiązuje ruch jednokierunkowy od Sienkiewicza do Waryńskiego - przypomina rzecznik MZDiK w Radomiu Dawid Puton.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Dla autobusów linii 2, 6, 13, 18, N1 i N3 będą do odwołania utrzymane objazdy obowiązujące od 22 maja. Linie 2, 6 i 13: w obu kierunkach: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Poniatowskiego (powrót: plac Dworcowy). Linia 18: w kierunku Nowej Woli Gołębiowskiej: Dworzec PKP 02 (przystanek obok poczty), Beliny-Prażmowskiego, rondo Mikołajczyka (zawracanie), Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Mickiewicza, Sienkiewicza, 25 Czerwca; w kierunku pętli Dworzec PKP (powrót z Nowej Woli Gołębiowskiej): 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego (bez wjazdu na plac Dworcowy), Dworzec PKP 02 (obok poczty). Linie nocne N1 i N3: w obu kierunkach: 25 Czerwca, Sienkiewicza, Mickiewicza, Traugutta, plac Dworcowy (punkt przesiadkowy).

Inwestorem robót na ulicy 25 Czerwca są Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *