• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Po długiej przerwie otwiera się Multikino w Galerii Słonecznej

22 lipca 2020

Dzisiaj, 22 lipca w radomskim Multikinie po długiej przerwie odbędą się pierwsze seanse filmowe. Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery, seanse przedpremierowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat.

 

fot. Galeria Słoneczna Radom

fot. Galeria Słoneczna Radom

 

Kina w sieci Multikino w całej Polsce otwierane są stopniowo. – Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz widzów wdrożyliśmy rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu – tłumaczy Paweł Świst, prezes Multikino.

We foyer kin sieci Multikino oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach, które są na bieżąco sprzątane, znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekowane są punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze. – Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zasłonięte maseczką lub przyłbicą usta i nos. Nasi klienci kupujący w kasach bilety mogą płacić za nie bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem bądź nabyć je online lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina – wyjaśnia Paweł Świst.

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13. roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie klienci opuszczający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

kat

Tags

Dodaj komentarz