Po napadzie na Piłsudskiego. Policja i prokuratura szukają świadków i nagrań z kamer

29 kwietnia 2022

Mężczyzna został napadnięty przed bankiem, sprawcy wyrwali mu torbę z pieniędzmi. Zaatakowany strzelał z legalnie posiadanej broni, ale sprawcy odjechali samochodem. Teraz policja i prokuratura szukają świadków zdarzenia.

 

 

Jak pisaliśmy, doszło do niego wczoraj przed południem pod bankiem na ul. Piłsudskiego. Komenda Miejska Policji w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód prowadzi czynności związane z kradzieżą torby z pieniędzmi. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby posiadające informację na temat tego zdarzenia. W szczególności osoby, które mogły być świadkami, bądź posiadają nagrania z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować przebieg tego zdarzenia.

Policja prosi też o nagrania z kamer samochodowych z 28 kwietnia osób, które poruszały się ulicami: Struga, Plac Jagielloński, Witolda, Stańczyka, Lekarską, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego w godzinach 8-11 oraz Piłsudskiego, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego w kierunku ulicy Lubelskiej, w godzinach 10-12, na których zarejestrowały forda mondeo w wersji kombi w kolorze szarym.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców lub posiadają informacje dotyczące tego przestępstwa, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, osobiście lub telefonicznie, tel. 47 701 50 10.

Tags