• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Policyjne „żniwa”

23 lutego 2007

To były prawdziwe policyjne „żniwa”. W czwartek cele aresztu zapełniły się zatrzymanymi i podejrzanymi o popełnienie przestępstw. „Plon” jest zasługą policjantów z sekcji kryminalnej radomskiej KMP.

Policyjne plony - Tuż po szóstej rano funkcjonariusze zatrzymali przy ul. Batorego20-latka podejrzanego o rozbój, który miał miejsce 13 lutego przy ul. Narutowicza – relacjonuje rzecznik KMP w Radomiu Rafał Jeżak.  – Niespełna godzinę później policjanci zatrzymali 21-latka podejrzanego o kradzież (15 stycznia) z zakładu fryzjerskiego torebki z telefonem komórkowym. Z kolei podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny ujawniono i zabezpieczono bardzo dużą ilość sprzętu elektronicznego.

Były tam: radioodtwarzacz samochodowy sony, gry playstation i telefony komórkowe. Ujawniono także 11 torebek z zapięciem strunowym z marihuaną. -  Mężczyzna oświadczył, że przedmioty należą do niego, lecz nie potrafił wyjaśnić, jak wszedł w ich posiadanie – dodaje rzecznik. - Został osadzony w areszcie.

Również w czwartek tuż przed godz. 10 w Milejowicach funkcjonariusze zatrzymali 20-latka podejrzanego o rozbój, który miał miejsce 5 grudnia na ul. Narutowicza. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa. Policjanci odzyskali też skradziony wtedy telefon komórkowy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *