• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Położą ostatnią warstwę asfaltu. Odcinek 25 Czerwca będzie całkowicie zamknięty!

20 listopada 2020

W poniedziałek, 23 listopada odcinek ulicy 25 Czerwca między Sienkiewicza a Waryńskiego będzie całkowicie zamknięty. Również jako dojazd do posesji. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że to w związku z pracami przy układaniu ostatniej warstwy asfaltu.

 

fot. archiwum

 

Wymieniony fragment ulicy 25 Czerwca jest zamknięty dla ruchu, ale z wyjątkiem dojazdu do okolicznych posesji i pojazdów budowy. - Podczas układania ścieralnej warstwy nawierzchni bitumicznej możliwość dojazdu do posesji także zostanie ograniczona. Wykonawca zadania, działający na zlecenie Wodociągów Miejskich w Radomiu, zwraca się z apelem do mieszkańców ulic 25 Czerwca i Zacisze o takie planowanie przemieszczania się, żeby w poniedziałek (23 listopada) nie jeździli samochodami przez zamknięty odcinek jezdni - wyjaśnia rzecznik MZDiK Dawid Puton.

Wykonawca prosi ponadto o nieparkowanie na ulicy. Pojazdy pozostawione na zamkniętej dla ruchu jezdni zostaną stamtąd usunięte na koszt ich właścicieli. Może to jednocześnie opóźnić planowane prace, co przyczyni się z kolei do przesunięcia terminu przywrócenia tam ruchu.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem prac na ul. 25 Czerwca są Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *