• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Promocja pełną parą

1 sierpnia 2007
Air Show już za miesiąc. Z początkiem sierpnia miasto rozpoczyna wielką akcję promocyjną międzynarodowych pokazów lotniczych. Projekt plakatu Air Show

Już tylko miesiąc pozostał do 1 września, kiedy na lotnisku na Sadkowie odbędą się pokazy lotnicze. Do Radomia przylecą najlepsi piloci z całego świata. Tegoroczne Air Show ma być wyjątkowe, bo miłośnicy lotnictwa spotkają się już po raz dziesiąty.

Jak twierdzi radomski magistrat, akcja promująca Air Show rozpoczęła się kilka miesięcy temu. – Do tej pory dodatki o międzynarodowych pokazach lotniczych ukazały się w lokalnej o ogólnopolskiej prasie. Były też ogłoszenia reklamujące pokazy. Logo imprezy znalazło się także w folderze wydanym z okazji Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków – przypomina rzeczniczka prezydenta Katarzyna Piechota.

Duża akcja reklamująca Air Show rozpocznie się jednak w sierpniu. Kierowców wjeżdżających do Radomia od strony Warszawy witać będzie specjalny billboard. - Na trzy tygodnie przed imprezą w mieście na przystankach, w autobusach na słupach ogłoszeniowych pojawią się plakaty reklamujące Air Show. Ukaże się dodatek specjalny do ogólnopolskiego wydania Gazety Wyborczej – wymienia Piechota. - Reklama pokazów emitowana będzie także w lokalnej telewizji.

Z okazji Air Show miasto zaprasza wszystkich mieszkańców i tych, którzy w tych dniach odwiedzą Radom na imprezy towarzyszące. – Pierwszego września zagrają radomskie grupy: Renesans oraz Carrion. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Ira. Z kolei drugiego września przed radomianami ze swoim show wystąpi Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje – zapowiada K. Piechota. - Na ulicy Żeromskiego pojawią się clowni i szczudlarze. Będzie wesoło i kolorowo.

Radom będzie się promował także podczas samego Air Show. Przygotowane zostanie specjalne stoisko promocyjne miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *