Promocja pełną parą

1 sierpnia 2007
Air Show już za miesiąc. Z początkiem sierpnia miasto rozpoczyna wielką akcję promocyjną międzynarodowych pokazów lotniczych. Projekt plakatu Air Show

Już tylko miesiąc pozostał do 1 września, kiedy na lotnisku na Sadkowie odbędą się pokazy lotnicze. Do Radomia przylecą najlepsi piloci z całego świata. Tegoroczne Air Show ma być wyjątkowe, bo miłośnicy lotnictwa spotkają się już po raz dziesiąty.

Jak twierdzi radomski magistrat, akcja promująca Air Show rozpoczęła się kilka miesięcy temu. – Do tej pory dodatki o międzynarodowych pokazach lotniczych ukazały się w lokalnej o ogólnopolskiej prasie. Były też ogłoszenia reklamujące pokazy. Logo imprezy znalazło się także w folderze wydanym z okazji Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków – przypomina rzeczniczka prezydenta Katarzyna Piechota.

Duża akcja reklamująca Air Show rozpocznie się jednak w sierpniu. Kierowców wjeżdżających do Radomia od strony Warszawy witać będzie specjalny billboard. - Na trzy tygodnie przed imprezą w mieście na przystankach, w autobusach na słupach ogłoszeniowych pojawią się plakaty reklamujące Air Show. Ukaże się dodatek specjalny do ogólnopolskiego wydania Gazety Wyborczej – wymienia Piechota. - Reklama pokazów emitowana będzie także w lokalnej telewizji.

Z okazji Air Show miasto zaprasza wszystkich mieszkańców i tych, którzy w tych dniach odwiedzą Radom na imprezy towarzyszące. – Pierwszego września zagrają radomskie grupy: Renesans oraz Carrion. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Ira. Z kolei drugiego września przed radomianami ze swoim show wystąpi Michał Wiśniewski i zespół Ich Troje – zapowiada K. Piechota. - Na ulicy Żeromskiego pojawią się clowni i szczudlarze. Będzie wesoło i kolorowo.

Radom będzie się promował także podczas samego Air Show. Przygotowane zostanie specjalne stoisko promocyjne miasta.