• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Przejadą rowerzyści. Mogą być utrudnienia w ruchu

18 września 2020

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem rowerzystów w niedzielę, 20 września w godz. około 10-10.45 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej w południowej części Radomia.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Kolumna rowerzystów wyruszy z parkingu marketu E. Leclerc na Żakowicach, a następnie przejedzie pod nadzorem policji ulicami: Wierzbicką, Walentynowicz, Lipskiego i Stalową (kierunek docelowy: Szydłowiec). Może to spowodować utrudnienia w ruchu kołowym oraz ewentualne opóźnienia autobusów linii 1, 7, 12, 14 i 25.

- Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji nie odpowiada za ewentualne zmiany trasy przejazdu niezgodne z decyzją wydaną po uzyskaniu opinii komendanta wojewódzkiego policji. Organizator imprezy podaje na swojej stronie internetowej inny przebieg trasy w Radomiu niż w oficjalnej pisemnej decyzji z 11 września - zaznacza rzecznik MZdiK Dawid Puton.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem bądź - w miarę możliwości - o omijanie tego rejonu Radomia.

Wycieczka rowerowa do Szydłowca jest organizowana w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Radomiu.

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *