Wybory parlamentarne 2007

Sąd Rejonowy w Radomiu Sekcja d.s. Wykonania Orzeczeń Sądowych w ramach II Wydziału Karnego poleca zamieścić na stronie internetowej www.mojradom.pl ogłoszenie następującej treści:

Dwa zarzuty: kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu i uszkodzenia mienia usłyszał w prokuraturze 36 mężczyzna, którego szaleńcza jazda zakończyła się uszkodzeniem 10 aut zaparkowanych przy ul. Słowackiego.

Niedzielny (dane z dzisiaj, 7 marca, godz.10) raport Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczący zachorowań na COVID-19, informuje o 144 nowych potwierdzonych przypadkach zakażeń w regionie radomskim. Trzy osoby zmarły.

Z najnowszego (dane z dzisiaj, 5 stycznia, godz.10) raportu Głównego Inspektora Sanitarnego wynika, że w ciągu ostatniej doby w  regionie radomskim nastąpił wzrost zachorowań na COVID-19. Łącznie odnotowano 126 przypadki nowych zakażeń. Cztery osoby zmarły.

Tendencja wzrostowa – taki wniosek można wysnuć z najnowszego raportu (dane z dzisiaj, 31 grudnia, godz.10) Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczącego zakażeń koronawirusem. W ciągu ostatniej doby w regionie radomskim zachorowały 192 osoby, dziewięć zmarło.

Drogowcy uporali się z zadaniem bardzo szybko. Ponad cztery miesiące przed planowanym terminem zakończyła się przebudowa około 600-metrowego odcinka ulicy Małęczyńskiej na Dzierzkowie. Inwestycja jest gotowa do odbioru.

Prawo i Sprawiedliwość wzięło całą władzę w powiecie radomskim: ma swojego starostę i członków zarządu oraz przewodniczącego i zastępców rady powiatu. Starostą został Waldemar Trelka, szef powiatowych struktur PiS, a przewodniczącym rady Krzysztof Murawski.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z otwarciem dla ruchu kołowego odcinka ul. Wośnickiej (od pętli Wośniki/Szkoła do ul. Kieleckiej), od soboty (13 maja) przywrócone zostaną wariantowe kursy linii 13 do ulicy Samorządowej.

Młodzi ludzie pili alkohol na placu zabaw i głośno się zachowywali. Jeden z uczestników tej libacji uderzył interweniującego strażnika miejskiego.