Radomiak kontra artyści

3 sierpnia 2007
Bartek Wrona, Jeden Osiem L, Lerek, Nowator i D-Bomb kontra Radomiak Radom. Znane gwiazdy polskiej estrady przyjadą do Radomia, aby zmierzyć się z piłkarzami Radomiaka i rozegrać wyjątkowy mecz. Jacek Kacprzak (z lewej) żegna się z Radomiakiem


W niedzielne popołudnie na mieszkańców Radomia czeka dobra zabawa na stadionie przy ul. Struga. Rozegrany tam zostanie towarzyski mecz Radomiak kontra artyści. Mecz ma być pożegnaniem zasłużonego zawodnika, a ostatnio trenera Jacka Kacprzaka. Pierwszą drużynę w tym pojedynku poprowadzi Jerzy Engel junior, natomiast artystów Jerzy Engel senior, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski. Wśród zawodników oprócz gwiazd znajdą się także znani radomianie m.in. prezydent Igor Marszałkiewicz. Imprezę poprowadzi jeden z najlepszych polskich sędziów, radomianin Grzegorz Gilewski.

Po pojedynku rozpocznie się wielka zabawa muzyczna, którą poprowadzą m.in.: DJ Scorpion, DJ Eksterminal i DJ Pablo.

Prezentacja Radomiaka połączona z meczem towarzyskim i zabawą muzyczną rozpocznie się na stadionie Radomiaka przy ul. Struga 63 w Radomiu w niedzielę o godz.16. Wstęp 10 zł.

Reklama