• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Radomskie PiS bez posłanek

23 kwietnia 2007
Radomskie posłanki Marzena Wróbel i Lucyna Wiśniewska występują z Prawa i Sprawiedliwości. Poseł Marek Suski jest  zaskoczony. Liczy, że parlamentarzystki zmienią jeszcze zdanie.L.Wiśniewska, M.Suski, M.Wróbel

Obie posłanki postanowiły przejść do partii tworzonej przez Marka Jurka. - Zdecydowało oczywiście piątkowe głosowanie w sejmie nad zmianą Konstytucji - powiedziała nam Marzena Wróbel. - Jednak szalę przeważył późniejszy brak dyskusji nad tym co się stało. Nawet najpoważniejszy kryzys można zażegnać, jeśli się wyciąga wnioski. Jeśli się milczy i czeka, to można się nie doczekać.

Marzena Wróbel twierdzi, że są takie sfery życia, gdzie polityka nie ma prawa wchodzić; należy do nich także światopogląd. - Jestem osobą o wyraźnym światopoglądzie i zakładam, że moi wyborcy nie chcą, by tak jak na Zachodzie zabijano dzieci, które mogłyby samodzielnie żyć - przekonuje. Zdaniem posłanki głosowanie piątkowe było najważniejszym w obecnej kadencji. - Tymczasem formalnie w klubie nie obowiązywała nawet dyscyplina. Uznałam, że coś takiego w partii, która wyznaje pewne wartości, nie powinno mieć miejsca. 

Decyzją obu posłanek jest zaskoczony lider PiS w Radomiu Marek Suski. - To jest szkodliwa decyzja - uważa poseł. Dlaczego? Bo to skomplikuje proces naprawy państwa realizowany przez PiS. Mam nadzieję, że panie posłanki zweryfikują jeszcze swoje stanowisko, że zmienią zdanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *