• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Reggae nie w plenerze. Koncert we Wsoli przeniesiony do pałacu

26 września 2020

Niedzielny koncert Emiliyah & The MightyZ All Stars „Jedna miłość” z powodu prognozowanych na niedzielę, 27 września ulewnych deszczy i bardzo niskiej temperatury, zostaje przeniesiony do pałacu i odbędzie się tradycyjnie w sali polskiej Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

   

Oznacza to, że liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób (zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz MKiDN). Obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk.

Ekspozycja tego dnia czynna będzie do godziny 13.

Koncert odbędzie się, tak jak planowano o godzinie 17 a bezpłatny autobus dowożący publiczność z Radomia do Wsoli odjedzie z przystanku Chrobrego/ Czysta o godzinie 16. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, decyduje zasada: kto pierwszy, ten … posłucha. Vala zostanie udostępniona dla publiczności od godziny 16.10.Muzeum nie prowadzi rezerwacji miejsc na koncert.

Każdy, kto będzie uczestniczył w koncercie zobowiązany jest do wypełnienia i przekazania organizatorom oświadczenia, które dostępne będzie w Muzeum Gombrowicza, można je też pobrać ze strony: www.muzeumgombrowicza.pl.

Fot. Materiały prasowe/MWG Wsola

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *