Remont komisariatu

15 października 2007
Rozpoczął się remont budynku drugiego komisariatu policji przy ul.Świerkowej w Radomiu. Prace potrwają około miesiąca, wymienione zostaną okna, wyremontowane schody, powstanie podjazd dla osób niepełnosprawnych. Powstanie m.in. podjazd dla niepełnosprawnych


Mieszkańcy Radomia, którzy do tej pory kontaktowali się ze swoimi dzielnicowymi przy ul. Gagarina 4, będą spotykać się z nimi w innym miejscu. - Dzięki uprzejmości i przychylności władz kościelnych naszej diecezji od wtorku siedziba rewiru dzielnicowych z ul. Gagarina zostanie przeniesiona na ul. Kościelną 5 do budynku parafialnego po byłym sądzie kościelnym - informuje rzecznik KMP w Radomiu Rafał Jeżak.

W dotychczasowej siedzibie rewiru, przez okres remontu, będą pracować policjanci pionu kryminalnego, którzy również będą do dyspozycji mieszkańców Radomia. Telefon na ul. Gagarina pozostaje bez zmian: 345-21-72. Niezmieniony zostanie też telefon do oficera dyżurnego drugiego komisariatu –  345-33-11. Pod tym samym numerem będzie można także w razie potrzeby uzyskać  numery telefonów komórkowych do poszczególnych dzielnicowych.

- W nagłych przypadkach prosimy o informowanie policji o zdarzeniach pod numerem alarmowym 997 – apeluje Jeżak.