• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Resursa otworzyła Wirtualną Galerię Sztuk Plastycznych. Zachęca do udziału

24 kwietnia 2020

vW Resursie działa Wirtualna Galeria Sztuk Plastycznych. Została otwarta dla wszystkich uzdolnionych plastycznie twórców, którzy – choć w okresie pandemii pozostają w domu – wciąż realizują się artystycznie.

 

Zdjęcie ilustracyjne (fot. archiwum)

Zdjęcie ilustracyjne (fot. archiwum)

 

– Powołując do życia naszą Galerię chcieliśmy wyjść naprzeciw osobom, które chciałyby podzielić się z nami efektami swojej pracy – wyjaśnia Elżbieta Raczkowska z Resursy. Zachęca do malowania, rysowania, rzeźbienia, rękodzieła artystycznego oraz innych form twórczości plastycznej oraz do nadsyłania swoich prac do Galerii. – Będziemy je umieszczać na stronie naszej wirtualnej galerii i tym samym udostępniać wszystkim zainteresowanym – wyjaśnia.

Galeria jest przeznaczona zarówno dla tych, którzy mają już za sobą twórcze doświadczenia, jak i dla początkujących. – Tych szczególnie zachęcamy do podjęcia artystycznych wyzwań, do próby wyrażania swoich uczuć za pomocą pędzla, ołówka, dłuta, igły, szydełka czy innych akcesoriów. Pomimo trudnego czasu popatrzmy optymistycznie w przyszłość i podzielmy się radością tworzenia! zaprasza Elżbieta Raczkowska.

Wszelkie informacje połączone z warunkami funkcjonowania galerii na stronie www.resursa.radom.pl.

kat

 

Tags

Dodaj komentarz