• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Roboty przy hotelu w centrum. Będą utrudnienia na Kilińskiego

12 września 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami budowlanymi przy ul. Kilińskiego, w piątek, 13 września, w godzinach około 9-14 wystąpią tam okresowe utrudnienia w ruchu kołowym i kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej linii 19.

 

roboty_drogowe

 

W podanym okresie będą prowadzone roboty przy betonowaniu stropu garażu wznoszonego budynku hotelowego u zbiegu ulic Kilińskiego i Focha (w miejscu dawnej szkoły). Spowoduje to konieczność czasowego wyłączenia z ruchu kołowego odcinka południowego pasa ul. Kilińskiego o długości około 30 m od skrzyżowania z ul. Focha w kierunku urzędu miejskiego. Ruch pojazdów w obu kierunkach będzie odbywał się wówczas wahadłowo po północnym pasie jezdni. Utrudnienia w ruchu na ul. Kilińskiego mogą również spowodować kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na linii 19.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania jezdni lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Tags

Dodaj komentarz