• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Roboty wodociągowe. Ul. Przelotna zamknięta do odwołania

12 lipca 2020

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami wodociągowymi, od poniedziałku, 13 lipca do odwołania będzie zamknięta ulica Przelotna na Glinicach. Objazdy będą możliwe sąsiednimi ulicami Kalińską i Kwiatową.

 

roboty_drogowe02

 

Ulica Przelotna będzie zamknięta na odcinku pomiędzy ulicami Długojowską a Wesołą, łącznie ze skrzyżowaniami z ulicami Kościelną, Wróblewskiego i Tadeuszowską (odcinki tych ulic będą wówczas przejezdne z obu stron tylko do miejsca prac wodociągowych). Dopuszczony będzie jedynie ruch pojazdów budowy oraz warunkowo – w miarę możliwości – dojazd mieszkańców do posesji przy ulicy Przelotnej. Oznakowane objazdy będą wyznaczone w obu kierunkach ulicami Słowackiego i Kalińską do Odrodzenia lub Słowackiego, Kwiatową i Długojowską do Odrodzenia.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę. Inwestorem robót na Glinicach są Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Tags

Dodaj komentarz