• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Rolkarze przejadą późnym wieczorem z Żakowic na Gołębiów II i z powrotem

23 sierpnia 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem rolkarzy (Nightskating), w sobotę, 24 sierpnia, w godzinach około 20-22 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i komunikacji miejskiej od Żakowic do Gołębiowa II i z powrotem.

 

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przejazd rolkarzy odbędzie się pod nadzorem policji od parkingu sklepu E. Leclerc ulicami Toruńską, Wierzbicką, Łukasika, 1905 Roku, Kościuszki, Narutowicza, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego, 25 Czerwca, Żeromskiego (w tym jezdnią obok wiaduktu), Szklaną, Struga, 11 Listopada, Zbrowskiego, Paderewskiego, Sempołowskiej, Rapackiego, Chrobrego, Pileckiego i Kelles-Krauza – do placu Jagiellońskiego (tam przerwa), a dalej przez Kelles-Krauza, Pileckiego, Struga, Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego i Toruńską – do parkingu sklepu E. Leclerc.

Przejazd rolkarzy może spowodować chwilowe utrudnienia w ruchu kołowym (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy jezdni w jednym kierunku) oraz kilkuminutowe opóźnienia w kursowaniu autobusów miejskich na wszystkich liniach.

MZDiK prosi kierowców o zachowywanie szczególnej ostrożności i o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem (zarówno policjantów i strażników miejskich, jak też służby porządkowej organizatora w odblaskowych kamizelkach).

Tags

Dodaj komentarz