Silna lista PiS

26 września 2007
 - To najsilniejsza lista od wielu lat jaką udało się w Radomiu ułożyć partiom na prawo od centrum - tak Marek Suski zachwala kandydatów partii do parlamentu. - Jest szansa na zdecydowany sukces. Listę prezentują: Marek Suski i Dariusz Wójcik

Zdaniem Suskiego na ten sukces złożą się: praca "świetnej ekipy, która rządzi Radomiem" i dotrzymywanie słowa złożonego w kampanii wyborczej. Tu były poseł wymienia modernizację linii kolejowej i "siódemki" do Warszawy. - Liczymy, że to co zaczęliśmy uda się dokończyć dzięki głosom naszych obywateli - podkreśla.

Wg Suskiego komitety wyborcze innych partii "wpadły w popłoch": - Docierały do nas informacje, że w PO naciskano na pewne osoby, by nie kandydowały i nie osłabiały pozycji liderki pani Kopacz. Liczymy nawet na pięć mandatów do Sejmu i dwa do Senatu - ocenia. - Drugi w okręgu radomskim może być LiD, mimo że wystawia młodzieżówkę od Jaruzelskiego, a na liście Platformy jest wyłącznie Ewa Kopacz i jej dwór. Platforma jest tak słaba, że do Senatu zgłosiła tylko jednego kandydata.

Marek Suski wyraża także nadzieję, że w Sejmie nie znajdzie się już Samoobrona. - Stanisława Łyżwińskiego skutecznie wyeliminowała komisja regulaminowa Sejmu, a wyborcy zrobią to samo z Wandą Łyżwińską.

Z listy PiS do Sejmu kandydują: Marek Suski, 2. Marzena Wróbel, 3. Igor Marszałkiewicz, 4. Grzegorz Janas, 5. Dariusz Bąk, 6. Jan Mazurkiewicz, 7. Krzysztof Sońta, 8. Agnieszka Górska, 9. Jan Rejczak, 10. Anna Kwiecień, 11. Leon Etwert, 12. Beata Tomanek, 13. Adam Pałgan, 14. Marek Janeczek, 15. Krzysztof Osuchowski, 16. Krzysztof Murawski, 17. Karol Sońta, 18. Kazimierz Staszewski.

Do Senatu kandydują: Stanisław Karczewski Wojciech Skurkiewicz.