Śledź The International 10 już tej jesieni i zgarniaj niezapomniane prezenty!

25 sierpnia 2021

Popularność gier wideo zaczęła rosnąć w błyskawicznym tempie wraz z pojawieniem się pierwszych turniejów eSportowych. Dzięki nim ta branża została uznana za sport oficjalny i już od kilku lat wciąż się rozwija i ewoluuje. Zawodnicy oraz ich drużyny stali się profesjonalnymi sportowcami, a cały świat z przyjemnością ogląda i obstawia zakłady live na ich mecze.

 

 

Jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych turniejów eSportowych jest bez wątpienia The International, który odbędzie się już tej jesieni!

Obstawiaj zakłady sportowe na TI10 VulkanBet i dziel się radością od zwycięstwa!

Ponad 9 milionów widzów podczas transmisji, najlepsze drużyny oraz największy fundusz nagród w historii eSportu - ponad 40 milionów dolarów! Tak, dokładnie tak powinny wyglądać tegoroczne Mistrzostwa z Dota 2. Gospodarzem 10. edycji jest - Valve Corporation, któremu udało się zmienić przebieg historii dla współczesnego eSportu i dać jej szansę na megaszybki rozwój! 

Zakłady sportowe na TI10 VulkanBet będą przyjmowane w tym roku również w specjalnym formacie. Polscy bukmacherzy przygotowali niespodzianki i spersonalizowane programy bonusowe. Dzieje się tak dlatego, że ten jubileuszowy turniej będzie też wyjątkowy i jest na to kilka ważnych powodów:

1.      Nowy format kwalifikacji

Wcześniej organizator wysyłał personalne zaproszenia do najlepszych eDrużyn, jednak sytuacja w przypadku jubileuszowych mistrzostw potoczyła się inaczej. Wiosną tego roku odbyła się runda kwalifikacyjna, w której organizator dał szansę drużynom z całego świata powalczyć o 1 z 12 miejsc w turnieju The International X! 

2.     18 najlepszych drużyn

Po wszystkich kwalifikacjach przeprowadzonych w tym roku przez Valve, wyłoniono 18 drużyn (12 drużyn kwalifikuje się poprzez Dota Pro Circuit, 6 drużyn kwalifikuje się poprzez Regionalne Kwalifikacje). Zwycięstwa były naprawdę nieprzewidywalne, ponieważ niektóre nowicjusze pokonali wielkich faworytów!

3.     Pozostałe zmiany

Data i miejsce X Międzynarodówki były znane od dawna. Jednak pandemia koronawirusa wprowadziła swoje zmiany co do harmonogramu mistrzostw i turniej TI10 odbędzie się od 7 do 17 października na Stadionie Narodowym w Bukareszcie.

Wyjątkowe i ekscytujące zakłady Dota 2 warte uwagi każdego fana eSportu!

Zakłady sportowe online przyciągają coraz więcej graczy z całego świata. Jednak tylko polscy bukmacherzy starają się zaskoczyć swoich użytkowników jak nigdy dotąd. Wszystko to dzieje się tylko dlatego, że ogromna konkurencja wśród licencjonowanych portali, zmusza do działania w interesie użytkownika, szczególnie w przeddzień takich wydarzeń. Jest kilka powodów, dla których warto obstawiać zakłady Dota 2 podczas tegorocznego turnieju The International X

- Największe szanse

Turnieje eSportowe są zawsze bardzo barwne i dynamiczne, dlatego powinieneś obstawiać tylko na żywo! W ten sposób możesz trzymać rękę na pulsie i w odpowiednim momencie dokonać właściwego wyboru. Co więcej, krajowy bukmacher oferuje najlepsze kursy zwłaszcza na zakłady Live.

- Program bonusowy

Sporty online już dawno przestał wydawać się czymś niezrozumiałym, nawet dla nowicjuszy. Bukmacherzy oferują najlepsze programy bonusowe, dzięki czemu gra staje się łatwiejsza i bardziej opłacalna!

Zgarniaj swój bonus za rejestracje VulkanBet i obstawiaj za darmo!
Bonus za rejestracje stał się typowym prezentem dla nowych uztkownikow od Polskich w licencjonowanych bukmacherów. Otrzymując je, gracze mogą nie tylko zwiększyć swoją końcową wygraną, ale nawet grać na koszt portalu! Zarejestruj się teraz i odbierz swój osobisty bonus za rejestracje Vulkanbet, a następnie obstawiaj na koszt firmy! Zalecamy zapoznanie się z regulaminem promocji, aby mieć pewność, że otrzymasz upragniony przywilej!

Tags