• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Szajka złodziei okradła Rossmana. Może rozpoznajesz ich na zdjęciach?

16 stycznia 2019

Trzej mężczyźni w wieku około 30 lat (widoczni na zdjęciach) ukradli w Rossmanie w Białobrzegach drogi towar warty blisko 6,6 tys. zł. Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodziei.

 

273-54031

 

Do zdarzenia doszło 11 stycznia około godz. 18 w sklepie przy ul. Krakowskiej. – Mężczyźni skradli duże ilości perfum, maszynek do golenia oraz szczoteczek do zębów o wartości blisko 6,6 tys. zł. Sprawcami są młodzi mężczyźni w wieku około 30 lat. Jeden z nich był krępej budowy ciała, miał krótkie włosy, ubrany był w zieloną kurtkę, ciemne spodnie dresowe, sportowe ciemne buty z białą podeszwą oraz białą bluzę z napisami. Drugi mężczyzna był normalnej budowy ciała, miał jasną czapkę, szarą bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe, ciemną kurtkę, ciemne buty oraz czarną sportową torbę z białym napisem NIKE, którą założył w sklepie kierując się do wyjścia. Ostatni miał na głowie ciemnoszarą czapkę, zieloną kurtkę z kapturem, spodnie dżinsowe oraz czarne sportowe buty – opisuje mł. asp. Edward Banach z KPP w Białobrzegach.

Policja apeluje: jeśli ktoś rozpoznaje osoby widoczne na zdjęciach proszony jest o kontakt z KPP w Białobrzegach pod nr tel. 48 613 52 00, 48 613 52 38, 997 lub poprzez FB.

kat

Fot. KPP Białobrzegi

 

 

Tags

Dodaj komentarz