Szkoły techniczne zapraszają na zajęcia z informatyki. Są przeznaczone dla uczniów klas ósmych

2 lutego 2023

Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu zaprasza uczniów klas ósmych na dodatkowe zajęcia informatyczne. To okazja poznania rożnych rozwiązań informatycznych oraz metod, jak pracować wydajnie i efektywnie. Spotkania odbywają się przed południem w każdą sobotę począwszy od 3 marca (z przerwami świątecznymi) aż do 3 czerwca.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

- W tym roku zapraszamy na spotkania uczniów klas najwyższych szkół podstawowych w formie stacjonarnej w pracowniach informatycznych naszej szkoły. Zajęcia będą rozpoczynać się zgodnie z harmonogramem o godz. 9, a czasami o 10.30 i będą trwać 60 minut. Zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli przedmiotów informatycznych ZST z kierunku technik informatyk oraz technik programista - zachęca Artur Rudnicki, zastępca dyrektora ZST.

Uczniowie będą zobowiązani do zarejestrowania się na zajęcia poprzez formularz on-line https://zst-radom.edu.pl/zajeciadodatkowe (rejestracja możliwa maksymalnie na cztery zajęcia). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja będzie możliwa już od 27 lutego.

Szczegółowa tematyka, opis zajęć oraz harmonogram wraz z linkami dostępu do zajęć będzie opublikowany na stronie szkoły: http://www.zst-radom.edu.pl.

kat

Tags