• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Sztuka na Ekranie. André Rieu zaprasza na wieczór muzyki i tańca

10 sierpnia 2019

Kino Studyjne w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza na cykl Sztuka na Ekranie. Obejrzymy retransmisję koncertu Andrè Rieu z Maastricht 2019,,Zatańczymy?” Tym razem projekcje odbędą się w niedziele, 11 i 18 sierpnia o godz. 17.

 

Zaprasza kino w "Elektrowni"

Zaprasza kino w Elektrowni

 

Doroczne koncerty André Rieu w jego rodzinnym mieście Maastricht przyciągają fanów skrzypka ze wszystkich zakątków świata. Średniowieczny rynek zamienia się w spektakularne tło dla niezapomnianych koncertów wypełnionych humorem, zabawą i emocjami i oczywiście wspaniałą muzyką, w których każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku André Rieu zaprasza do założenia butów do tańca i wzięcia udziału w roztańczonym koncercie zatytułowanym „Zatańczymy?”

W tym koncercie maestro ożywi walca w niezapomnianym wieczorze muzyki i tańca. Walc i jego rytm na trzy czwarte był dla André Rieu inspiracją przez całą jego karierę, a letnie noce są wręcz stworzone do tańca i zabawy. Artysta zachęca, by dołączyć do niego, jego orkiestry Johanna Straussa, światowej klasy sopranów, tria tenorów i gości specjalnych, aby doświadczyć tego samego wrażenia, którego doświadczają słuchacze na rynku w Maastricht. Kinowi widzowie dodatkowo będą mogli za pomocą oka kamery zajrzeć za kulisy koncertu i obejrzeć ekskluzywny wywiad z André.

Bilety w cenie 25 zł.

Tags

Dodaj komentarz