Talk show przy Parkowej. Conrado Moreno opowie o hiszpańskiej Wielkanocy i o… sobie

30 marca 2023

MOK Amfiteatr zaprasza w piątek, 31 marca o godz. 18 na czwarty odcinek kulturalnego talk show pt. „Słodko – gorzka droga do sławy”. Po chwilowej przerwie w showroomie przy Parkowej wracają spotkania „Na widelcu”. Tym razem gościem będzie Conrado Segismundo Moreno Szypowski, zwany „najsłynniejszym polskim Hiszpanem”.

 

Conrado Moreno (fot. Materiały prasowe/MIOK Amfiteatr Radom)

 

- W przeddzień Wielkanocy rozmawiać będziemy o tradycji tych świąt: procesja rezurekcyjna kontra hiszpańskie pasos, tańce śmierci, „La Diablesa", czyli kobieta – diabeł. Czym różnią się tradycje obchodów Wielkanocy w Polsce i Hiszpanii, a co je łączy? Porozmawiamy też o niełatwej drodze do dorosłości, o poszukiwaniu własnego miejsca, o duchowości i pasjach. O hejcie i pielgrzymce do Santiago de Compostela - zapowiada Patryk Wikaliński z Amfiteatru.

Conrado Moreno - polsko-hiszpański konferansjer, osobowość medialna i telewizyjna, aktor i prezenter telewizyjny. Prowadzi autorską audycję „Życie jak w Madrycie" w Radiu dla Ciebie. Jest autorem książki „Mój Madryt". Prezenter Studia Lotto.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Tags