• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Tanio filmy na DVD sprzedam

27 kwietnia 2007
Trzy filmy na płycie za 10 zł? Czemu nie? Taką okazję oferowali kinomanom radomscy piraci. Do czasu - wpadli właśnie w ręce policji. To miała być okazja
Trzy filmy na płycie za 10 zł? Czemu nie? Taką okazję oferowali kinomanom radomscy piraci. Do czasu - wpadli właśnie w ręce policji.

Radomscy funkcjonariusze zatrzymali przy ul. Focha 22-latka oraz czterech dwudziestokilkuletnich jego klientów. -. Łącznie ujawnili i zabezpieczyli 883 pirackie płyty DVD i CD oraz pięć jednostek centralnych komputerów z pirackim oprogramowaniem - informuje rzecznik radomskiej KMP Rafał Jeżak. - Mężczyzna proponował swoje usługi ogłaszając się w gazecie. Z klientami umawiał się w różnych punktach Radomia. Płytę DVD, na której było nagranych pięć filmów sprzedawał za 10 zł.

Najczęściej były to filmy, które nie miały jeszcze swych premier w kinach, a także gry, oprogramowanie komputerowe oraz muzyka w formacie mp3. Mężczyzn po przesłuchaniu zwolniono do domu. Szacunkowa wartość zabezpieczonego sprzętu oraz oprogramowania to ponad 260 tys. zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *