• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Teatr zaprasza w sylwestra na spektakl online. „Dajcie mi tenora” zamiast „Pomocy domowej”.

29 grudnia 2020

Nie będzie sylwestrowej premiery  „Pomocy domowej” Marca Camolettiego w reżyserii Krzysztofa Dracza w radomskim Teatrze Powszechnym. W związku z przedłużonymi obostrzeniami zarówno ten spektakl, jak i przedstawienia przedpremierowe zostają przesunięte. W zamian do obejrzenia „Dajcie mi tenora” Kena Ludwiga w wersji online.

 

fot. Marian strudziński


Spektakl będzie można obejrzeć 31 grudnia o godz. 20 na Facebooku Teatru Powszechnego.

 „Dajcie mi tenora!" to szalona komedia o... narodzinach gwiazdy. Kilkadziesiąt minut rewelacyjnej zabawy, toczącej się w zwariowanym środowisku artystycznym.

W operze w Cleveland trwają ostatnie gorączkowe przygotowania do wielkiej gali - przedstawienia „Otella" z gościnnym udziałem światowej sławy włoskiego tenora. Wszystko zdaje się przebiegać zgodnie z planem do czasu, kiedy plany... legną w gruzach. Kilka godzin przed rozpoczęciem spektaklu okazuje się bowiem, że sławny gość zginął. Jak wyjść z twarzą z tej dramatycznej sytuacji, żeby uniknąć towarzyskiego skandalu i bankructwa?! Można czekać na cud lub próbować wybrnąć z kłopotu, wybierając rozwiązanie równie cudowne w prostocie i nierealne w wykonaniu - niepostrzeżenie zastąpić słynną gwiazdę... Kto to zrobi? Jak to kto? Dajcie nam tenora!!!

Obsada: Izabela Brejtkop, Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Iwona Pieniążek, Piotr Konrad, Łukasz Mazurek, Jarosław Rabenda, Mateusz Kocięcki. Reżyseria: Marcin Sławiński.
 

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *