• wiadomości
 • wydarzenia
 • kultura
 • rozrywka

Trzecia tura spotkań w sprawie planowanego przebiegu S12

12 listopada 2018

Warszawski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza wszystkich zainteresowanych na III turę spotkań informacyjnych z udziałem władz samorządowych oraz mieszkańców gmin, przez które przebiegać będzie planowana trasa S12.

 

Materiały GDDKiA w Warszawie

Materiały GDDKiA w Warszawie

 

GDDKiA opracowuje dokumentację –  Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe (STEŚ) wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach budowy drogi ekspresowej S12 na odcinku granica województwa łódzkiego – węzeł Radom Południe (bez węzła).

Spotkania odbędą się: Gmina Orońsko – 13 listopada, godz. 11.30, Urząd Gminy w Orońsku (sala konferencyjna), ul. Szkolna 8, Orońsko; Gmina Wolanów – 13 listopada, godz. 14.30, Publiczna Szkoła Podstawowa Mniszek 101, Wolanów; Gmina Wieniawa – 14 listopada, godz. 11, Hala Sportowa, ul. Szkolna 6, Wieniawa; Gmina Rusinów – 14 listopada, godz. 14.30,  Świetlica Wiejska,  ul. Strażacka 7, Rusinów; Gmina Przysucha – 16 listopada, godz. 11, Dom Kultury w Przysusze, ul. Radomska 9, Przysucha; Gmina Gielniów – 16 listopada, godz. 14.30,  Gminy Ośrodek Kultury, ul. Szkolna 1, Gielniów.

kat

 

Tags

3 odpowiedzi na “Trzecia tura spotkań w sprawie planowanego przebiegu S12”

 1. Miron pisze:

  Czy można gdzieś w sieci zobaczyć jak jest planowana tarasa s12 w gminie Wolanow. Dobra jakość zdjęć mnie interesuje

 2. Rm pisze:

  Serdecznie zachęcam do zapoznania się z planowanym przebiegiem S12 na stronie http://s12-radom-pulawy.pl/przebieg-wariantow,
  Pobrania formularza opinii w ramach spotkania informacyjnego nr 3.
  Wypełnieniu go i wysłaniu skanu na adres sekretariaspi@schussler-plan.com lub przyniesienie do UM w Radomiu.

  Zwracam uwagę że w formularzu pominięty został wariant ŁAB, zakładający połączenie WARIANTU B na terenie gminy Kowala Z ŁĄCZNIKIEM DO WARIANTU A w gminach Skaryszew i Gózd . Dlatego dla zainteresowanych informuję że można w formularzu opinii w okienku „uzasadnienie” wpisać WARIANT ŁAB.

  http://s12-radom-pulawy.pl/…/…/10/S12-D-1.001.%C5%81AB-1.pdf

 3. Witek pisze:

  Popierajmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region. Odciąży drogę przez Majków, Gomulin, Woźniki, Mzurki, na której już robią się drobne korki i jazda tą drogą staje się uciążliwa.

  http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg
  Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz