• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

W sobotę wieczorem przejadą rolkarze. Mogą być utrudnienia w ruchu

3 sierpnia 2018

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że związku z przejazdem grupy rolkarzy, w sobotę, 4 sierpnia, w godzinach około 20-22 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym i w kursowaniu komunikacji miejskiej w południowych dzielnicach Radomia.

 

roliki

Zdjęcie ilustracyjne

 

Przejazd rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów – od około 60 do 150 uczestników) odbędzie się pod nadzorem policji z parkingu sklepu E. Leclerc ulicami Toruńską, Limanowskiego, Suchą, Wośnicką, Bulwarową, Maratońską, 1905 Roku, Młodzianowską, Pallotyńską, nową Młodzianowską, Młodzianowską, św. Brata Alberta, Armii Krajowej, Wyścigową, Radomskiego, aleją Grzecznarowskiego, Słowackiego, Złotą, Białą, Cymerysa-Kwiatkowskiego, Jana Pawła II, Południową, Gajową, Wjazdową i Wierzbicką – do parkingu sklepu E. Leclerc, gdzie nastąpi zakończenie.

Przejazd może spowodować utrudnienia w ruchu (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy w jednym kierunku), a także kilkuminutowe opóźnienia autobusów większości linii (oprócz 5, 10, 18 i 26). MZDiK prosi kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

Tags

Dodaj komentarz