• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wieczorny przejazd rolkarzy. Mogą być utrudnienia w ruchu

1 czerwca 2018

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z imprezą Nightskating (przejazd rolkarzy), w sobotę, 2 czerwca w godz. 19 – 22 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym oraz opóźnienia w komunikacji miejskiej w południowej części Radomia.

 

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

 

Przejazd grupy rolkarzy (według zapowiedzi organizatorów – od około 60 do 150 osób) odbędzie się w dwóch etapach. Etap 1: z parkingu sklepu E. Leclerc ulicami: Toruńską, Wierzbicką, Łukasika, 1905 Roku, Młodzianowską, Żakowicką, Bracką, Wjazdową i Wierzbicką do parkingu E. Leclerc. Etap 2: z parkingu E. Leclerc ulicami: Wierzbicką, Czarnoleską, Sycyńską, Wierzbicką, Walentynowicz, Lipskiego, Stalową, Starokrakowską, Limanowskiego, Suchą, Wośnicką, Bulwarową, Maratońską, 1905 Roku, Młodzianowską, Pallotyńską, Jana Pawła II, Południową, Gajową, Wjazdową i Wierzbicką do parkingu E. Leclerc.

Nadzór nad imprezą zapewni policja.

Przejazd może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu (uczestnicy będą zajmować maksymalnie dwa pasy ruchu w jednym kierunku) i kilkuminutowe opóźnienia autobusów linii 1, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 23, 25. MZDiK prosi kierowców o zachowywanie ostrożności i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

 

Tags

Dodaj komentarz