• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wiosna Motocyklowa. Utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej

26 kwietnia 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z przejazdem kolumny motocykli, w niedzielę, 28 kwietnia, w godz. około 11-12 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i w komunikacji miejskiej na Kapturze, Obozisku, osiedlu XV-lecia i w Śródmieściu.

 

Fot. archiwum

Fot. archiwum

 

Przejazd w ramach imprezy Wiosna Motocyklowa odbędzie się na trasie sprzed kościoła Matki Bożej Częstochowskiej na Kapturze ulicami: Wernera, Szarych Szeregów, 11 Listopada, Chrobrego, Pileckiego, Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Piłsudskiego, Sienkiewicza, Moniuszki i Żeromskiego do placu Corazziego. Może to wiązać się z chwilowym wstrzymywaniem ruchu kołowego przez funkcjonariuszy policji zabezpieczających trasę przejazdu. Może również spowodować kilkuminutowe opóźnienia autobusów wszystkich linii miejskich.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie przejazdu kolumny, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem albo – w miarę możliwości – o omijanie tego rejonu Radomia.

Tags

Dodaj komentarz