Wszyscy szukają zaginionego

21 listopada 2006

Kilkadziesiąt osób bierze udział w poszukiwaniach zaginionego Jana Stani, które trwają od rana na terenie gminy Wolanów. 69-letni mężczyzna wyszedł z domu 16 listopada i nie skontaktował się do tej pory z rodziną.

Kilkadziesiąt osób szuka zaginionego  - Udział w penetracji terenu biorą policjanci z sekcji kryminalnej, posterunku w Wolanowie, sekcji patrolowo-interwencyjnej z psami tropiącymi, żandarmeria wojskowa, strażacy z OSP w Wolanowie i państwowej straży oraz okoliczni mieszkańcy – relacjonuje rzecznik radomskiej KMP Rafał Jeżak.
Jan Stani jest mieszkańcem Ślepowronu (gm. Wolanów). Wyszedł z domu 16 listopada o godz.19 wykorzystując nieuwagę domowników. -  Zaginiony cierpi na zaniki pamięci i wymaga stałej opieki- informuje Jeżak. Jan Stani

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarne spodnie, szary sweter, niebieską koszulę z długim rękawem, skórzany brązowy bezrękawnik, czarne półbuty i granatowe skarpety. Rysopis: wzrost 175 cm, waga - 80 kg, włosy krótkie szpakowate, sylwetka ciała średnia, twarz pociągła, całkowity brak uzębienia, uszy średnie, oczy niebieskie, pionowa blizna na dolnej wardze, uszy odstające.

Policja poszukuje także zaginionego tego samego dnia 14-letniego Dawida Brońskiego. Dawid Broński

– Wyszedł on z mieszkania przy ul. Malczewskiego w Radomiu o godz.16 i do tej pory nie powrócił -  wyjaśnia rzecznik policji.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z jasnymi pasami na rękawach i plecach, niebieskie spodnie dżinsowe, kremowe buty sportowe koloru; pod kurtką miał szarą bluzę z napisem 'harison'. Rysopis: wzrost 165 cm, waga 50 kg, sylwetka szczupła, włosy blond krótkie, oczy niebieski, twarz podłużna, uszy średnie, nos średni, uzębienie pełne.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionych proszę kierować do sekcji kryminalnej KMP Radom pod numer 048 345-37-15 lub 048 345-25-33 lub 997 – apeluje Rafał Jeżak.