Z lotniska w Radomiu polecimy także z TUI. Biuro oferuje już wczasy w Turcji

8 listopada 2022

Zapowiedzi były nieoficjalne, ale oferty są całkiem realne. Biuro turystyczne TUI rozpoczęło sprzedaż wycieczek do tureckiego kurortu w Antalayi z wylotami z lotniska w Radomiu. To kolejny touroperator po Nekerze, ITACE i Coral Travel, który chce korzystać z portu na Sadkowie.

 

fot. PPL

 

Pierwszy samolot z lotniska Warszawa-Radom zaplanowano na 26 czerwca na godz. 6.30. Trasę tą będą obsługiwały samoloty firmy Enter Air. Uczestnicy pierwszych tygodniowych wczasów oferowanych przez biuro wrócą do Radomia 28 czerwca (start z tureckiego lotniska o godz. 13.05.

Przypomnijmy: jako pierwszy chęć latania z Radomia zadeklarował narodowy przewoźnik PLL LOT, który będzie woził podróżnych do trzech europejskich stolic: Paryża, Rzymu i Kopenhagi. Wspomniane biura turystyczne sprzedają wczasy do wypoczynkowych miejscowości, m.in. w Bułgarii, Turcji, Albanii, Grecji, Egipcie i Hiszpanii.

Być może z lotniska w Radomiu będzie latał węgierski przewoźnik tanich linii lotniczych Wizz Air. Przedstawiciele  przewoźnika w ostatnich publicznych wypowiedziach nie wykluczali takiej możlwości.

bdb

Tags