Zaginął Dariusz Bernat

9 października 2007
Sekcja kryminalna Komendy Miejskiej Policji w Radomiu poszukuje zaginionego Dariusza Bernata, syna Edwarda i Krystyny, ur. 17.07.1966r w Radomiu, zamieszkałego przy ul. 1905 Roku 54 m. 4.

Mężczyzna wyszedł z domu 4 października o godz. 16. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Zaginiony jest osobą całkowicie ubezwłasnowolnioną, będącą pod opieką rodziny.

Mężczyzna ma 41 lat, wzrost około 178 cm, szczupłej budowy ciała, oczy niebieskie, twarz trójkątna, włosy krótkie, ciemne, obcięte na „jeża”, uszy średnie, nos duży prosty, średni, zadarty do góry. Ubrany był w czarną kurtkę do pasa zapinaną na suwak ze srebrnym napisem na plecach, ciemnozielone spodnie dresowe, buty ciemnobrązowe, sportowe typu adidas, szarą czapkę z daszkiem. Znaki szczególne: tatuaże na powiekach wokół oczu, blizny po samookaleczeniu na prawym przedramieniu

Wszelkie informację mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego policja prosi kierować do sekcji kryminalnej KMP w Radomiu pod nr tel. 345-34-15 lub 345-25-33 oraz 997.