• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Zamkną częściowo jeden tor do Warszawy. Zmienia się rozkład jazdy pociągów

12 września 2018

Pasażerowie pociągów z Radomia do Warszawy muszą się liczyć od jutra z utrudnieniami na tej trasie. W związku z modernizacją linii zostanie zamknięty tor nr 2 na szlaku Czachówek Południowy – Warka. Część pociągów będzie odwołana, zaś część kursowała w zmienionych godzinach.

 

011215kolej

 

Dodatkowo wystąpi nocna przerwa w ruchu pociągów (w godz. 0.40-3.20) na odcinku Dobieszyn – Radom. W związku z tym pierwszy i ostatni pociąg kursujący na tym odcinku zastąpi komunikacja autobusowa.

Przypomnijmy, że pociąg „Radomiak” od 2 września kursuje trasą okrężną przez linię 22 Radom – Drzewica i Centralną Magistrale Kolejową (CMK).

W dalszym ciągu będą też występowały utrudnienia związane z modernizacją stacji Dęblin. Ruch pociągów na odcinku Dęblin – Bąkowiec zostanie wstrzymany. Za odwołane pociągi na tym odcinku zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Od czwartku, 13 września, zostaną wprowadzone do rozkładu zmiany poprawiające dojazd do szkoły w Pionkach oraz skomunikowanie pierwszego pociągu do Radomia z pociągiem do Warszawy.

Rozkład jazdy pociągów obowiązujący od 13 września tutaj

kat

 

 

Tags

Dodaj komentarz