Zamkną przejazd kolejowy w Antoniówce. Autobusy linii nie 26 dojadą do Mysliszewic

26 września 2022

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w Antoniówce, w okresie od wtorku, 27 września do wtorku, 4 października włącznie linia 26 nie będzie dojeżdżać do pętli Myśliszewice. Wszystkie kursy będą wtedy wykonywane do Jedlni-Letniska.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Niezależnie od wariantu trasy wskazanego w rozkładach jazdy wszystkie kursy linii 26 będą wówczas realizowane do pętli Jedlnia-Letnisko / Dworzec PKP, czyli trasą podstawową przez Antoniówkę, Wrzosów i Siczki. Odjazdy z tej pętli będą wykonywane około trzy minuty wcześniej w porównaniu z rozkładowymi odjazdami zaplanowanymi z Myśliszewic. Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: Antoniówka I 02 (w kierunku Myśliszewic), Antoniówka / PKP 01 i 02 (w obu kierunkach), Groszowice / Kościół 01 i 02 (w obu kierunkach), Myśliszewice 01 (pętla).

Uwaga! Ze względu na krótki okres obowiązywania tych korekt nie będą one uwzględnione w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej (na wyświetlaczach autobusów podczas kursów, które powinny być wykonywane trasą wariantową, będzie pokazywany kierunek Myśliszewice, lecz z dopiskiem „zmiana trasy”).

Inwestorem robót na przejeździe są PKP Polskie Linie Kolejowe.

Tags