• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Zapraszamy na nordic walking po Lesie Kapturskim!

25 maja 2011
Tak blisko i tak pięknie. Gdzie? w Lesie Kapturskim. A na dodatek zdrowo, bo na wycieczce "z kijami". Portal Mój Radom, Radio Plus Radom, Nadleśnictwo Radom i firma Sprint zapraszają na trasę - 5 czerwca o godz. 10. 30.


Nordic walking to samo zdrowie.
Nordic walking to dyscyplina rekreacyjna, coraz bardziej popularna także wśród radomian. My chcemy ją przybliżyć jeszcze bardziej i zachęcamy do udziału w naszej akcji "Przez las po zdrowie". Dzięki przychylności Nadleśnictwa Radom i jego szefa Jerzego Jacka Karaśkiewicza poprowadzimy Was leśnymi duktami, byście mogli po drodze podziwiać obudzoną w tym roku dość późno do życia przyrodę, rozruszać kości, spędzić przyjemnie czas. Uczestników marszu poprowadzi instruktorka nordic walking Elżbieta Gorgul. Na zakończenie wyprawy zaprosimy na ognisko. Podsumujemy wtedy także nasz konkurs, który ogłosimy na łamach portalu. Dwa pierwsze miejsca są premiowane kijami ufundowanymi przez naszego partnera, firmę Sprint!

W ciągu najbliższych dwóch tygodni będziemy publikować materiały dotyczące zarówno samej dyscypliny, jak i walorów przyrodniczych Lasu Kapturskiego. Podamy szczegóły, napiszemy m. in. którędy będzie wiodła trasa, ale zapraszamy także Was do przysyłania swoich propozycji. Najciekawsze opublikujemy, a być może będą one stanowiły zaczątek kolejnej trasy i kolejnej wycieczki. W środę, 1 czerwca opublikujemy pytania konkursowe - odpowiedzi na nie trzeba będzie szukać w naszych publikacjach, spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wylosujemy - podczas ogniska - laureatów. Czekamy na e-maile pod adresem redakcja@mojradom.pl

O akcji "Przez las po zdrowie" usłyszycie także na antenie Radia Plus Radom.

Serdecznie zapraszamy!
0 0 
0
0

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *