1 Maja z towarzyszem

30 kwietnia 2007
Kiedy  można urządzić historyczną imprezę, jeśli nie1 maja? Milicjanci, kobiety na traktorach, motocykliści w „orzechach” na głowie będą się bawić w Strefie G2 na  PRL Party. 


1 maja wnętrze klubu zostanie zmienione na podziemie zabaw i prywatek PRL-u, obsługa lokalu będzie ubrana w stroje młodych aktywistów ZMP i będzie się starała zachować koloryt i oddać atmosferę z lat 60. i 70.  - Z okazji tak wielkiego święta chcemy się zabawić, tak jak to robili Polacy w latach głębokiego socjalizmu -  tłumaczy Kamil Tkaczyk z G2.

Wszyscy, którzy tego dnia przyjdą do G2 będą mieli szansę uwiecznienia swojego pobytu na imprezie. Będzie można zrobić zdjęcie nawet z towarzyszem Jaruzelskim, który także pojawi się na prywatce. -  Każdy "towarzysz" przebrany w strój z tamtej epoki, będzie mógl wejść do klubu za darmo oraz wygrać atrakcyjne nagrody za najlepsze przebranie – dodaje Kamil Tkaczyk.

W trakcie imprezy będzie wybierany król i królowa balu. Pełni szczęścia dopełnią pokazy kronik  filmowymi z tamtych lat oraz muzyka, przy której bawili się wtedy Polacy. Zaśpiewają m.in. Irena Santor, Jerzy Połomski, a imprezę poprowadzą wodzireje. „Czerwony autobus PRL-u” ruszy o godz.19.