Magiczny cyrk Arlekin w Radomiu
W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz goście z Ukrainy i Egiptu. - Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach , taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze… lalki nanajskie. Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr - wylicza Dariusz Krajewski z Cyrku Arlekin.
Ale to nie wszystko, w egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. - Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown Picaro - dodaje Krajewski.
Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na Facebooku. Dla naszych Czytelników mamy darmowe bilety.
(raa)