Lis w sklepie

13 czerwca 2008
To nie "zastępczy" temat zbliżającego się sezonu ogórkowego w mediach. W jednym z radomskich sklepów spożywczych sprzedawczyni zastała... lisa.

- O szóstej rano ekspedientka sklepu przy ul. Żwirki i Wigury otwierając placówkę zauważyła, że wewnątrz znajduje się lis. Był równie przerażony jak kobieta. Sprzedawczyni natychmiast zamknęła sklep i zadzwoniła po straż pożarną - opowiada rzecznik radomskiej PSP Paweł Frysztak.

Na miejsce przyjechali strażacy, którzy rzeczywiście zastali w sklepie małego liska. - Wezwali także straż miejską i lekarza weterynarii, któremu przekazali zapakowane w pudełko zwierzątko - dodaje rzecznik, podkreślając, że nie wiadomo w jaki sposób lisek dostał się do sklepu.