Air Show 2023 w Radomiu. Pokazy się zakończyły, kolejne za dwa lata?

27 sierpnia 2023

Kolejnym wspaniałym podniebnym spektaklem w wykonaniu grupy akrobacyjnej Patrouille Suisse ze Szwajcarii i rysowaniem biało-czerwonych pętli przez Brytyjczyków z Aero Sparx oraz supergłośnym pokazem Tiger Demo Team na F16 zakończyło się Air Show 2023 w Radomiu.

 

 

Meldunek o zakończeniu pokazów złożył wiceministrowi obrony narodowej Wojciechowi Skurkiewiczowi dowódca generalny Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Wiesław Kukuła.

Żołnierzom Agencji Mienia Wojskowego, partnerom biznesowym, bez których pokazy by się nie odbyły, prezydentowi Radomia Radosławowi Witkowskiemu za zaangażowanie służb podległych miastu, bez których pokazy by się nie odbyły dziękował wiceminister Skurkiewicz. - Już od poniedziałku rozpoczynamy przygotowania do kolejnego Air Show w Radomiu. Pokazy uważam za zakończone, a pilotom życzę tyle lądowań, co startów - podsumował.

Na sam finał orkiestra reprezentacyjna Sił Powietrznych RP odegrała "Hymn lotników".

My podsumujemy Air Show jutro, publikując kolejne zdjęcia. Dziękujemy Czytelnikom za uwagę i lekturę naszych tekstów, którymi autorkami są: Roksana Chalabry i Bożena Dobrzyńska.

Tags