Air Show 2023. Znamy ogólny program lotniczych pokazów w Radomiu!

16 sierpnia 2023

Znamy ramowy program tegorocznych Air Show w Radomiu. Organizatorzy cieszącej się ogromnym zainteresowaniem imprezy opublikowali właśnie listę uczestników Międzynarodowych Pokazów Lotniczych, w tym załóg i solistów prezentujących się w powietrzu, jak i sprzętu wojskowego na wystawie statycznej.

 

fot. archiwum

 

Wydarzenie wraca do Radomia po pięcioletniej przerwie, toteż zapewne wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie publiczności, jak dotychczas. Podczas ostatniej edycji na pokazach podczas obu dni zjawiło się około 200 tys. osób.

Dzisiaj na Facebookowym profilu Air Show pokazał się ogólny program imprezy, który - jak czytamy - będzie jeszcze aktualizowany, a fani lotnictwa mogą spodziewać się także niespodzianek.

Jak już wcześniej podawano, podczas Air Show zobaczymy m.in. myśliwce F-16 z Grecji, Danii, Belgii, F/A z Finlandii, oraz francuskie śmigłowce RAFALE.  Będziemy również pokazy w wykonaniu zespołów akrobacyjnych: rodzimych (bo z Radomia!) Orlików, dobrze nam znanych Patrouille Suisse ze Szwajcarii.Atrakcja pierwszego dnia Air Show będą z pewnością wieczorne prezentacje m.in. grupy Żelazny. Program sobotni zakończy się dopiero o godz. 21.

Organizatorzy zapowiadają, że godzinowy program pokazów poznamy w przyszłym tygodniu.

Air Show 2023 odbędzie się w Radomiu w ostatni weekend sierpnia (26 i 27).

bdb

 

 

Tags