Amfetamina w samochodowej popielniczce. 33-latek został zatrzymany

24 marca 2022

Policjanci z Chynowa (powiat grójecki) podczas patrolowania terenu zatrzymali poszukiwanego 33-latka, który w samochodzie miał amfetaminę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających i zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

- Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli peugeota, którym kierował mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego. Pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych. W trakcie legitymowania okazało się, że 33-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Piasecznie celem odbycia kary trzech miesięcy pozbawienia wolności. Podczas czynności mundurowi sprawdzili pojazd poszukiwanego, gdzie w popielniczce ujawnili woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a środek niewiadomego pochodzenia zabezpieczony. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że ujawniona substancja to amfetamina - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Po czynnościach 33-latek został doprowadzony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną wcześniej karę trzech miesięcy pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

kat

 

 

Tags