• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

„Bajkowe Niedziele” w Resursie. Na początek „Filonek Bezogonek”. Dzieci spotkają się też z opiekunami zwierząt

13 marca 2021

Resursa zaprasza w każdą niedzielę o godz. 11 na nowy cykl filmowy dla najmłodszych „Bajkowe Niedziele”. To wspaniały pomysł na rozpoczęcie u maluchów przygody z kinem, a dla nieco starszych dzieci na interesujące spędzenie wolnego czasu.

 

 

"Bajkowe Niedziele" w Resursie to również lekcje ćwiczenia kreatywności i wyobraźni. Każdemu spotkaniu bowiem towarzyszyć będą warsztaty z zaproszonymi gośćmi i konkursy z nagrodami.
Wszystkie dzieci uczestniczące w projekcjach otrzymają kolorowankę „Legenda o powstaniu Radomia".

Pierwszy seans odbędzie się jutro, 14 marca. Najmłodsi widzowie obejrzą szwedzką animację pt.„Filonek Bezogonek". Przed projekcją zapraszają na spotkanie członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt „4 Łapy", którzy wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi opowiedzą m.in. o odpowiedzialności za zwierzęta i ich humanitarnym traktowaniu. W czasie zaplanowano zbiórkę żywności oraz artykułów dla bezdomnych zwierząt.

Seanse odbywają się w reżimie sanitarnym. Gości Resursy obowiązują maseczki. Bilety w cenie 10 zł i karnety (40 zł) – do nabycia w Resursie przed seansem. Karnet upoważnia do wstępu na pięć dowolnych projekcji w ciągu trzech miesięcy od daty jego wystawienia. Dzieci przychodzą wyłącznie w towarzystwie opiekunów.

 

Tags