Catering dietetyczny ułatwił mi codzienne funkcjonowanie!

15 października 2022

W poniższym artykule podzielę się z Tobą historią, w jaki sposób catering dietetyczny całkowicie odmienił mój wygląd, ale i codzienne funkcjonowanie.

 

 

Dlaczego zacząłem korzystać z cateringu dietetycznego?

Jeszcze w czasach szkolnych musiałem borykać się nadprogramowymi kilogramami. Można powiedzieć że w pewnym sensie przyzwyczaiłem się do wstydu. Starałem się maksymalnie maskować moje niedoskonałości i unikałem sytuacji, w której byłem widoczny jedynie w koszulce. Oczywiście nie obyło się również bez niemalże samych ubrań "oversize", a więc takich które luźno zwisały, absolutnie nie przylegając do ciała.

Niestety złe nawyki żywieniowe oraz brak ruchu, który towarzyszył mi przez cały okres nauki licealnej - pozostały do dziś. To przyzwyczajenia, które zdecydowanie ciężko zmienić. Pokochałem fastfoody, a przy biurku, przy komputerze spędzałem nawet po kilkanaście godzin dziennie. Nic więc dziwnego, że doprowadziło to do 20-kilogramowej otyłości, w postaci tkanki tłuszczowej skupionej centralnie na brzuchu.

Wielokrotnie szukałem wyjścia z tej sytuacji i zdecydowałem się postawić na jedzenie pudełkowe. Zastanawiasz się czy był to dobry wybór?

Jak catering dietetyczny wpłynął na moje życie?

Przed złożeniem zamówienia miałem wiele obaw, czy na pewno będzie to dla mnie wygodna forma, czy podołam temu wyzwaniu. Dziś już wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Dieta pudełkowa okazała się być przepyszna. Różnorodność posiłków oraz ich rodzajów sprawia, że nie można tutaj mówić o rutynie. Już na pierwszy rzut oka widać, że są to pełnowartościowe posiłki stworzone ze świeżych składników. Przeważają w tym wypadku warzywa i owoce, ale znajdziemy w niej również dużo mięsa, ryb czy ryżu. Przed zamówieniem byłem pewny, że dieta pudełkowa nie może być smaczna, a jednak tak bardzo się myliłem.

Dieta pudełkowa z dostawą to również bardzo wygodne rozwiązanie. Moje zakupy ograniczyły się do minimum, a jedzenie jest dostarczane pod same drzwi. Szczególnie doceniłem to w okresie zimowym, gdzie temperatury skutecznie odstraszałyby mnie od wyjścia do sklepu. Czas oszczędzamy również w związku z przygotowaniem samych posiłków. Catering dietetyczny Międzyrzecz z dostawą sprawia, że nie musisz kilka razy dziennie stać przy garach i gotować sobie posiłki. Będzie to więc świetne rozwiązanie dla osób które albo nie potrafią gotować, albo po prostu za tym nie przepadają.

W moim przypadku zdecydowanie się na catering dietetyczny było absolutnym strzałem w dziesiątkę. Trwając w swoich postanowieniach udało mi się zrzucić już dziesięć kilogramów. Jestem więc już w połowie swojej drogi do wymarzonej sylwetki, pozbawionej nadprogramowych kilogramów, które związały się ze mną na ostatnie kilkanaście lat. Już teraz widzę różnicę zarówno w kontekście mojego wyglądu jak i samego codziennego funkcjonowania. Łatwiej jest mi wykonywać podstawowe czynności i nie męczę się przykładowo wchodząc po schodach czy idąc na spacer z moim psem.

Sprawdź ofertę TimCatering
tel: 71 725 70 80
https://timcatering.pl/zamowienie/

 

Tags