Reklama
Reklama

Daleko nie zajechali

4 stycznia 2007

Volkswagena transportera skradzionego na terenie województwa łódzkiego odzyskała podczas nocnej akcji radomska policja. Odzyskany samochód 

 Akcja rozegrała się po godzinie trzeciej w Wolanowie.  – „Kryminalni” podejrzewając, że złodzieje mogą dokonać kradzieży auta, postanowili ich zatrzymać – relacjonuje rzecznik radomskiej KMP Rafał Jeżak. - W Wolanowie zauważyli dwa jadące za sobą samochody: opla omegę i w bardzo bliskiej odległości volkswagena  transportera. Samochody utrzymywały jednakową, bardzo dużą prędkość. W związku z podejrzeniem, że jedno z aut może pochodzić z kradzieży, policjanci zatrzymali oba samochody.

Mężczyźni byli kompletnie zaskoczeni. W oplu siedziało czterech mieszkańców powiatu radomskiego (29-44 lata), natomiast transportera prowadził 36-latek, który na widok policjantów odrzucił łamak służący do uruchomienia auta bez kluczyków.

Jak się okazało wart 30 tys. zł volkswagen został skradziony z terenu posesji w miejscowości Osieczna (gmina Widawa). Całą piątkę zatrzymano i osadzono w policyjnych pomieszczeniach. -  Wszyscy są bardzo dobrze znani radomskiej policji - dodaje Jeżak – Byli już karani za kradzieże samochodów.