Dilerzy w areszcie

21 stycznia 2007

Kolejna akcja policji zakończona zatrzymaniem narkotykowych dilerów. Jeden z nich był poszukiwany listami gończymi.

Znaleziono amfetaminę - Zatrzymanie to efekt  wspólnych działań kilkudziesięciu policjantów operacyjnych sekcji kryminalnej i patrolowo-interwencyjnej oraz trzech komisariatów, którzy wyszli na radomskie ulice – wyjaśnia rzecznik KMP Rafał Jeżak.  – Chodziło o ograniczenie przestępczości, takiej, jak rozboje, kradzieże.

Przy ul. Mroza w Radomiu "kryminalni" zatrzymali 30-latka, który, jak się okazało był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomiu dwoma listami gończymi i jednym nakazem doprowadzenia.  - Podczas przeszukania mieszkania wynajmowanego przez mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli między innymi woreczki foliowe z amfetaminą, w których było 29 działek podstawowych narkotyku oraz odważniki miligramowe – informuje rzecznik. - W czasie przeszukiwana mieszkania przyszedł do niego 30-letni mężczyzna, który miał przy sobie dwie torebki ze śladowymi ilościami amfetaminy. Diler był już poszukiwany

Obaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Podczas policyjnej akcji wylegitymowano kilkadziesiąt osób, w policyjnych bazach danych sprawdzano telefony komórkowe, czy nie pochodzą z kradzieży, kontrolowano miejsca zagrożone. Udało się ustalić miejsce pobytu osoby zaginionej.

Zdjęcia: KMP Radom